www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
Çizgi Roman Dersleri - Çizgi Roman Sayfa Aşamaları paylaşımını incelemek için TIKLAYIN
Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN
Yazı Renk
Arkaplan Renk
Arkaplan Resim
Kenar Renk
Yazı Tipi
Yazı Boyutu
 1. Öncelikle merhaba başlıktan anlayacağınız gibi bu siteye yeni geldim. kendimden bahsedecek olursam ben elif. gelecekle ilgili hayalleri olan bir insanım. hayallerim çizimle ilgili değil. ama umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim. ben anime ve manga dünyasınada yeni girdim aslında :)

  2 ay kadardır anime izliyorum. ve kendime saçma bir hedef koydum. hedefim 100 anime serisi bitirmek. şimdi gülmeyin bana. bazıları izleyemeyeceğimi düşünüyor. hatta arkadaşımın biri okadar anime varmı ya dedi. ben şok ben iptal.

  şu ana kadar 2 ayda 20 anime bitirdim. bunların içinde çok fazla bölümü olan bleach de var. en sevdiğim ise şu ana kadar baby steps oldu :)

  her neyse arkadşlarım çizimlerim konusunda beni çok övüyor bende gaza gelip 1- 2 resim çiziyorum profilimden ve instagram sayfasından çizimlerime bakabilirsin

  insta: elifbyzcinar

  kitap okumayıda çok seven biriyim özellikle uzaybilimi hakkında

  bide bahsetmek isterimki benim bir youtube kanalım var dijital çizimlerde yapıyorum. geçen senelerde çizdiğim ilk dijital resmim pek mükemmel değil tabikide ama bakarsanız sevinirim  youtube kanalım: galaksinin okuyucusu

  youtube kanalımın ismini kısa zamanda değiştirmek istiyorum bu yüzden linkten kanalıma ulaşabilirsiniz

  transformice veya fnaf oyunu oynayanlarda ilginizi çektiyse bu videoma bakabilirsiniz

  umarım başka bir blog yazısında yada iletide yine karşılaşırız! mutlu kalın ;)
Top