www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Katılım için son 1 hafta! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN
×
×

 • karaktertasarimrozeti.png
 • Karakter Tasarım
  Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Yetenek Sınıfı
 • Ödül
  25 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye
 • ayinyildizirozeti.png
 • Ayın Yıldızı
  Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Başlangıç Sınıfı
 • Ödül
  20 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye
 • osmityrtkczmrozeti.png
 • Mitolojik Yaratık
  Görev Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Görev Sınıfı
 • Ödül
  45 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye


Haftanın Çizeri @A. Gece Sayalı
Resimleri üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Çizerin albümüne göz atmak için kullanıcı adına tıklayabilirsiniz.


Eklenecek...


Yazı Renk
Arkaplan Renk
Arkaplan Resim
Kenar Renk
Yazı Tipi
Yazı Boyutu
 1. Sanırım yaptığım en iyi şeylerden biri de birilerine özgüven aşılamak. Lakin insanların sandığı kadar devasa bir özgüvenim yok benim de açıkçası. Hatta bazı zamanlar kendimi çaresiz hissedip aşağılık kompleksi yaşadığım da oluyor. Özellikle bazı zamanlarda pişmanlıklarım çok. Ama çoğunlukla aynaya bakıp kendimin ne kadar harika olduğunu söylemekle geçiyor vaktim. İnsanlar buna narsizm dese de ben öyle düşünmüyorum :D çünkü ben kimseyi ezmiyorum kimseyi küçümsemiyorum. Sadece kendimi fazla seviyorum. Ki bencr herkes kendini sevmeli kabullenmeli. Ben mesela çok güzel bi kız değilim standart bir tipim var. 150 boyum var (boy konusunu çok zor zamanlar atlatarak aştığımı itiraf etmeliyim) minyon bir kızım işte. Ama zekama güvenirim. Zeka demek değildirki sadece IQ yüksekliği EQ yani duygusal zeka da bir o kadar önemli. Yani iyi olabilmek güzel bir kalbe sahip olabilmekte bana göre bir zeka belirtisi. Herkesin kendine has özellikleri vardır. Eminim sizlerinde harika özellikleri var. Belki kendinizi kötü ve yetersiz hissettiğiniz zamanlar da oluyordur. Fakat asla nolursa olsun yılmayın. Klasik kişisel gelişim klişeleri vardır inanmak başarmanın yarısıdır bla bla bla.. Bence insan bir şeye gerçekten hazırsa gerçekten kararlıysa zaten inanmış oluyor. İnanmak istemekle olmaz inanmakla olur. Başarızlıkta elbette olur. Çünkü bazı şeyler olmalıdır ya da olmamalıdır hayatta. Eğer içinizde dolduramadığınız boşluklar varsa onları kapatmaya çalışmayın. Başka boşluklar açmamaya çaba gösterin. Su akar yolunu bulur. Kendinizi sevin. Zeki olmak için zeki gibi davranıp hissetmeniz yeterli.Görüşmek üzere..
  Ewa, kagura ve defne bunu beğendi.
 2. Hayatta her şeyin kendini sevmekle başladığını düşünüyorum. Kimileri ego diyebilir lakin ego bazen iyidir. Aynaya bakın ve ne kadar da mükemmel olduğunuzu söyleyin ama hissederek. Garip olan ne biliyor musunuz kimimiz kendimizi beğenmeyiz atıyorum çirkin buluruz ama aynı şeyi başkası bize dediğinde üzülürüz. Ama zaten kendimizi çirkin buluyoruz. O zama neden başkası dile getirdiğinde üzülüyoruz? Bu saçma ironi ile yaşam sürüp gidiyor çoğumuz. Ama kendinizi sevin. Başkası olmadığınız için üzülmeyi bırakıp kendiniz olduğunuz için sevinin. Çünkü unutmayın ki siz olmak isteyenler de var. Bu kısır döngü içerisinde bocalayacağınıza döngüyü kırın ve mutlu olun. Sevdiğiniz şeyi yapın. İnancını kaybetmek ne demek olduğunu çok çok iyi bilirim. Ama tekrardan inancınızın ilhamınızın geri gelmesi için size uzanacak bir yardım eli beklemeyin. Çukura düştüğünüzde yukardan uzanacak bir el muamma olabilir ama siz çıkmak için çabalarsanız emin olun ki başaracaksınız. Önce kendinizi sevmek sonra inanmak. Kişisel gelişim klişesi vardır bir sürü gaza getirici işte siz gaza gelmeyin gazın kendisi olun. Kanatlarınız kırıldığında onları sarıp tekrardan uçmalısınız. Yoksa ömür boyu yürümek zorunda kalırsınız. Sizi seviyorum siz de kendinizi sevin..
  hakanidrisalmaz, Ftsuu, m.a.h ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Top