www.TRART.org'a Hoşgeldin

Merhaba. Burası bir çok özelliğe sahip gelişmiş bir site/forum sistemi ile kurulmuş bir sanat sitesi. Faydalanabileceğin bolca döküman ve iletişime girebileceğin bir çok kullanıcı var. Kurgusal çizim sanatları ile veya kurgusal hikayeler ile ilgiliysen ya da bununla ilgilenen kişilerin kaleminden çıkan çalışmalara göz atmak istiyorsan daha fazla bekleme!

Duyuruyu Kapat
"Sakura Görev Rozeti" Aktif! Katılım için son 1 hafta! Meydan okuyup rozeti kazanmak için TIKLAYIN
×
×

 • karaktertasarimrozeti.png
 • Karakter Tasarım
  Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Yetenek Sınıfı
 • Ödül
  25 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye
 • ayinyildizirozeti.png
 • Ayın Yıldızı
  Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Başlangıç Sınıfı
 • Ödül
  20 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye
 • osmityrtkczmrozeti.png
 • Mitolojik Yaratık
  Görev Rozeti
 • Rozet Sınıfı
  Görev Sınıfı
 • Ödül
  45 Ödül Puanı
 • Kazanan
  Üye


Haftanın Çizeri @A. Gece Sayalı
Resimleri üstlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Çizerin albümüne göz atmak için kullanıcı adına tıklayabilirsiniz.


Eklenecek...


Yazı Renk
Arkaplan Renk
Arkaplan Resim
Kenar Renk
Yazı Tipi
Yazı Boyutu
 1. Merhaba :) Bu yazımda hikayenin -tam da şu an bulunduğumuz gibi- yaz mevsiminde geçen 1/2 Prince mangasını tanıtmak istiyorum.Umarım okuyup beğenirsiniz :)

  Konusu;
  Zaman, sular seller gibi akıp geçmiş ve sene 2100 olmuştur. MMO oyunları artık, hepimizin hayalindeki gibi kafamıza geçirdiğimiz bir alet sayesinde oynanmaktadır ve oyunlar artık neredeyse hayatın kendisi kadar gerçekçi hale gelmiştir. İşte hikâyemizin kahramanı, çiçeği burnunda bir üniversite öğrencisi olan, 19 yaşındaki Feng Lan; tam da yaz tatilinden sıkılmışken(milletteki memnuniyetsizliğe bakar mısınız!) elinde, yeni çıkmış bir MMO olan İkinci Hayat oyunuyla ikiz kardeşi çıkagelir. Kardeşinin, kızların bu tarz oyunlarda ne kadar beceriksiz(kardeşi söylüyor, benim öyle bir iddiam, tabii ki, yok) olduğuyla dalga geçmesine sinirlenen Feng Lan, ona yanıldığını ispatlamak için oyuna başlamaya karar verir. Kararı verir; ama kardeşine her şeyi yardım almadan yaptığını ispatlayabilmek için, karakterini de bir erkek olarak oluşturur. Ve bu erkek öyle yüzüne bakmaya doyulamayan bir erkek olur ki, oyundaki bütün kızların kalbini çalar, bütün erkeklerin de kafalarını önlerine eğmesine neden olur. İşte şimdi, başkahramanımız Prens, sadık; ama bir o kadar da baş belası yoldaşı Lolidragon ve sayısız maceraları sırasında edindikleri tuhaf ama eğlenceli yol arkadaşları, İkinci Hayatın ilk efsanesini, Prens’in efsanesini, yazmaya hazırlanıyor.

  Not;Feng Lan bir kız.
  indir.jpg
  JaGGo bunu beğendi.
 2. Merhaba arkadaşlar :) Foruma nasıl bir katkım olabilir diye düşünürken,sevdiğim animelerden birini tanıtayım dedim.Bu yazımda tanıtacağım anime,Hyouka.

  Bu anime Houtarou Oreki adında uyuşuk bir lise öğrencisinin okulda yaşadıklarını anlatıyor.Houtarou;canı sürekli sıkkın,yapması gerekmeyen bir şeyi asla yapmayan değişik bir tip.Fakat oldukça zeki.
  Onun biraz daha sosyal bir öğrenci olmasını isteyen ablasının ricasıyla kapanma noktasına gelen Klasik Edebiyat Kulübü'ne yazılan Oreki,burada yeni tanıştığı kız Chitanda Eru ve arkadaşı Fukube Satoshi ile okulun gizemlerini çözüyor.Daha sonra gruplarına Ibara Mayaka adında başka bir kız daha katılıyor.
  Gizemli olaylar ortak ilgi alanları olan bu dörtlü, kulüpte 33 sene önce olan bir olayı araştırmaya başlıyor,olayla ilgili ipuçlarını ise 33 sene önceki üyelerin yaptığı "Hyouga" adlı çalışmada buluyorlar.

  İzlerken bana oldukça zevk veren,çizimlerini de beğendiğim komedi-gizem türünde bir anime.Yazımı,Oreki Houtarou'nun sözüyle bitirmek istiyorum;

  ''Bir işi yapman gerekmiyorsa,yapma.Eğer yapman gerekir ise,olabilecek en hızlı şekilde yap.''[​IMG]
  JaGGo bunu beğendi.
 3. Öncelikle hayatımda yazdığım ilk blog byazısı olduğu için kusura bakmayın :) Ben Şafak,bir kaç hafta sonra 14. yaşıma gireceğim.Küçüklüğümden beri çiziyorum,annem üç yaşındayken haftada 2 resim defteri bitirdiğimi söyler.Bu ralar çizime ağırlık verdim,geliştiğimi ve gelişeceğimi düşünüyorum :) Sizi fazla sıkmadan bitireyim,umarım bu platform hepimize faydalı olur ve burada zevkle zaman geçiririz :) Hoşçakalın :37:
  JaGGo bunu beğendi.
Top